This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Regulamin sklepu

HomeRegulamin sklepu

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Magic Social Media Dagmara Kokoszka-Lassota
www.dagmarakokoszka.pl

Sklep internetowy prowadzony jest przez:

Magic Social Media Dagmara Kokoszka-Lassota
NIP: 6112582074
ul. Zawadzkiego 10/16
65-530 Zielona Góra
e-mail: kontakt@dagmarakokoszka.pl

Biuro obsługi klienta znajduje się pod adresem:

Magic Social Media Dagmara Kokoszka-Lassota
NIP: 6112582074
ul. Zawadzkiego 10/16
65-530 Zielona Góra
e-mail: kontakt@dagmarakokoszka.pl

Ogólne:

1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania przez Klientów ze Sklepu Internetowego Magic Social Media Dagmara Kokoszka-Lassota dostępnego pod adresem www.dagmarakokoszka.pl/sklep oraz z oferowanych za jego pośrednictwem usług.
2. Niniejszy Regulamin jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
3. Regulamin określa:
– warunki i zasady składania przez Klientów Zamówień w ramach sklepu Magic Social Media Dagmara Kokoszka-Lassota
– minimalne wymagania techniczne do dokonania zakupów w sklepie Magic Social Media Dagmara Kokoszka-Lassota
4. W celu skorzystania ze Sklepu nie jest konieczne posiadanie konta w ramach serwisu internetowego Magic Social Media Dagmara Kokoszka-Lassota
5. Korzystanie ze Sklepu możliwe jest pod warunkiem spełnienia przez system teleinformatyczny, z którego korzysta Klient, następujących minimalnych wymagań technicznych:
– minimalna rozdzielczość ekranu 1024×768 pikseli.
– przeglądarka internetowa z włączoną obsługą ActiveX, JavaScript i Cookies

Dostawa i płatność:

1. Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek VAT wraz z innymi składnikami ceny.
2. Zakup towarów odbywa się zgodnie z ich opisem.
3. Dostawa produktów fizycznych realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź firmy kurierskiej.
4. Za zakupy w sklepie można zapłacić w następującej formie:
– Przelew bankowy
– tpay (www.tpay.com)
5. Wysyłka produktów fizycznych jest dokonywana wg cennika podanego w stronie produktu, czas dostawy do 5 dni roboczych.

Rezygnacje:

Z dokonanego zakupu możesz zrezygnować zgodnie z podanymi niżej zasadami:

1. Zgodnie z „Ustawą o prawach konsumenta” (Dz. U. 2014.827), Konsumentowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni (lub więcej dni jeśli na stronie oferty podano dłuższy termin) od daty objęcia produktów w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument nie musi podawać przyczyny.
2. Jeśli zamówienie jest realizowane w formie fizycznej przesyłki, termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 21 dni od dnia w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.
3. W przypadku odstąpienia od umowy klient zobowiązany jest odesłać towar w ciągu 21 dni.
3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsument musi poinformować Sprzedającego o swojej decyzji wysyłając rezygnację pod adres: kontakt@dagmarakokoszka.pl
4. Czas rozpatrzenia rezygnacji wynosi 14 dni roboczych

Reklamacje:

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres:

Magic Social Media Dagmara Kokoszka-Lassota
ul. Zawadzkiego 10/16
65-530 Zielona Góra

1. Sklep nie przyjmuje przesyłek odesłanych „za pobraniem”. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
2. Do odsyłanego towaru należy dołączyć kopię dowodu wpłaty oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje i zwroty rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia.
3. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe z powodu niedostępności na magazynie, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

Polityka prywatności

Pragnę Cię zapewnić, że Twoje dane wykorzystam tylko do komunikacji z Tobą. Ich podanie jest absolutnie dobrowolne. Usunięcie danych jest możliwe po zakończeniu procesu zakupu. Żeby to zrobić możesz wysłać wiadomość na adres: kontakt@dagmarakokoszka.pl 
Zapewniam Cię, że Twoje dane nie będą nikomu odstępowane ani odsprzedawane. Szanuję Twoją prywatność.

Szczegółowa Polityka Prywatności

1. Zakup produktu w sklepie
– Podczas dokonywania zakupu produktu w sklepie, zostaniesz poproszony o podanie: Imienia, Nazwiska, adresu e-mail, danych teleadresowych
– Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.
– Dane zbierane podczas transakcji będą wykorzystywane w celu jej realizacji przez podmiot obsługujący system zakupu: dotpay (www.tpay.com), przelew bankowy
2. Dane zbierane podczas kontaktu przy użyciu wiadomości e-mail:
– Podczas wysyłania zapytania do mnie poproszę Cię o podanie imienia oraz adresu e-mail, tematu kontaktu oraz treści
– Podczas Twojej wizyty na mojej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.

Wykorzystanie danych

– Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu.
– Nie będę sprzedawał danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.
– Dane zbierane podczas rejestracji podczas zakupu będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do systemu.
– W celu realizacji umowy sklep internetowy może udostępniać zebrane od Ciebie dane do podmiotów obsługujących płatności, firm przygotowujących wysyłkę, firm dostarczających produkty oraz firm obsługujących reklamacje. W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum.
– Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowania użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.
– Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. W przypadku kontaktowania się jednym z ekspertów mogą oni sporządzać notatki, które będą dostępne tylko dla nich.
– W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
– W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, podane przez Ciebie informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej
– Każdej osobie korzystającej ze sklepu internetowego na www.dagmarakokoszka.pl/sklep przysługuje prawo kontroli przetwarzania jej danych osobowych. W związku z tym może wystąpić do Magic Social Media Dagmara Kokoszka-Lassota ul. Zawadzkiego 10/16 65-530 Zielona Góra z wnioskiem o udzielenie jej informacji w zakresie określonym w art. 32 ustawy z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182).
– Klient sklepu internetowego znajdującego się pod adresem www.dagmarakokoszka.pl/sklep ma prawdo do kontroli, dostępu do treści własnych danych oraz ich poprawy. Informacje można uzyskać wysyłając wiadomość na adres: kontakt@dagmarakokoszka.pl