Dagmara Kokoszka-Lassota

Dagmara Kokoszka-Lassota – Ogarniaczka Facebooka i Instagrama, Ekspert ds. marketingu internetowego. Autorka e-booka: Jak nie bać się reklamy na Facebooku? Kiedy Mark Zuckerberg stworzył Facebooka, przeczuwałam już, że będziemy mieli ze sobą wiele wspólnego. Od zawsze ciągnęło mnie do nowoczesnych technologii. Postanowiłam nie czekać zbyt długo na to spotkanie i wziąć sprawy w swoje ręce.


Dzięki analitycznemu umysłowi, potrafię pracować szybko, efektywnie i wydajnie. Nie brak mi kreatywności, którą na co dzień wykorzystuję wraz z moim zespołem przy opracowywaniu strategii dla naszych klientów.W swojej pracy cenię wolność czasu i umysłu – wyznaję zasadę, że nawet najlepszy projekt czy kampania mają prawo powstać w 24h, bowiem nie liczy się ilość, a jakość. Nietypowe działania sprawiają często, że kampanie stają się oryginalne i nieszablonowe, a przede wszystkim efektywne!


Przez 9 lat miałam okazję wspierać ponad 100 klientów, m. in. Panią Swojego Czasu, Rafała Wicijowskiego – „Oczami Mężczyzny”, Elizę Wydrych – „Fashionelkę”, OSA Osobistą Stylistkę, Janinę Bąk czy Nancy Accessories. Moje doświadczenie oparte jest na długoletniej pracy w agencjach reklamowych, sklepach internetowych oraz indywidualnej współpracy z czołowymi przedstawicielami polskiej blogosfery. Bez reszty poświęciłam się kampaniom Facebook Ads, tworzeniu strategii dla marek oraz influencer marketingu. Na swoim koncie mam liczne szkolenia, warsztaty, a także doświadczenie akademickie w nauczaniu przyszłych ekspertów ds. e-marketingu. Wierzę w szczęśliwe zakończenia. Może nasza współpraca będzie także jednym z nich?

MOJA OFERTA

Zobacz czym się zajmuje i poznaj mój świat razem ze mną.

Firmy, z którymi współpracuję:Opinie moich klientów

Współpraca z Dagmarą to nie tylko efektywniejsze wykorzystanie budżetów reklamowych. Jej doświadczenie i zmysł marketingowy sprawiają, że patrzy na firmę, której pomaga tak, jakby był to jej własny biznes, a przecież o nic się tak nie dba jak o swoje. Wskazówki i uwagi Dagmary to świetne uzupełnienie i skorygowanie naszej strategii.

Agata - TERMA BANIA

Serdecznie polecam współpracę z Dagmarą. Jest niesamowitą kobietą z ogromną wiedzą. Działa szybko i skutecznie. Często działania Dagmary przekraczają zakres działań ustalonych w warunkach współpracy. Daje od siebie więcej niż oczekuje od Niej Klient. Jest niewidzialnym, zdalnym członkiem zespołu generującym rewelacyjne wyniki. To osoba, którą należy mieć w zespole jeśli myśli się o poważnym długofalowym rozwoju swojej firmy.

KASIA - STREFA KROJU I SZYCIA

Od kilku miesięcy Dagmara opiekuje się moimi reklamami. Jestem wręcz zachwycona! Nie chodzi już tylko o sam zwrot z reklam, ale również o wsparcie w innych działaniach marketingowych mojej firmy. Spotykamy się raz na kwartał, analizujemy wszystko, co wspólnie udało nam się osiągnąć i ulepszamy moją firmę krok po kroku. 🙂 To jest to, co było mi potrzebne!

Ania